Shopper 3.0

prelegenci i paneliści • Natalia Boimska-Blum

  Natalia Boimska-Blum

  managing director 4FRAME

  Związana z reklamą od ponad 10 lat. W ramach struktur 4FRAME od początku działalności agencji rozwija shopper marketing, szukając dla niego nowych znaczeń i możliwości, odkrywając nowe pola działań. Doświadczenie zdobywała, współtworząc strategie komunikacyjne marek z portfolio m.in. P&G i Nestle. Od 2012 r. prezes spółki i członek zarządu 4FRAME, odpowiedzialna za rozwój całej spółki.

 • Anna Jakubowski

  Anna Jakubowski

  CEO Coca-Cola Poland & Baltics

  Od listopada 2013 r. pełni funkcję dyrektor generalnej Coca-Cola Poland Services odpowiedzialnej za Polskę oraz kraje bałtyckie.[br]Anna Jakubowski dołączyła do The Coca-Cola Company w czerwcu 2013 r., wcześniej zaś, od 2011 r., poznawała branżę napojów bezalkoholowych, pracując dla Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach na stanowisku international group category directora. Zanim dołączyła do Coca-Coli, przez 20 lat pracowała w działach marketingu, sprzedaży, strategii i rozwoju biznesu w oddziałach Procter & Gamble odpowiedzialnych za rynki Ameryki Północnej oraz Europy Wschodniej, Środkowej i Zachodniej. [br]Anna Jakubowski ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Wilfrid Laurier w Ontario w Kanadzie na kierunku zarządzanie. Urodziła się w Kanadzie, ma podwójne obywatelstwo, kanadyjskie i polskie. Od lat angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnych oraz organizacji wspierających kobiety w biznesie. Była m.in. prezesem OWIT International (Organization of Women in International Trade). Z pasją realizuje się również jako mentor studentów i młodych przedsiębiorców – ostatnio w Polsce wspiera działania polskiego oddziału Global Shapers, współtworząc program „Mentors 4 Starters”, działa również na rzecz Hult International Business School.

 • Nicolas Jedraszak

  Nicolas Jedraszak

  prezes zarządu Frisco.pl

  Prezes zarządu Frisco.pl. Posiada bogate doświadczenie w zakresie strategii rozwoju, corporate finance, M&A i rynków kapitałowych. Przez ostatnie 9 lat zrealizował kilkanaście projektów strategicznych m.in. w obszarze FMCG oraz IT. Od 2011 r. jest bezpośrednio zaangażowany w budowę strategii i kanałów dystrybucji dla spółek internetowych w Polsce. Swoją karierę zawodową rozpoczął od transakcji kapitałowych M&A dla Hexagon Capital (obecnie Global M&A Poland). Od 2009 r. związany z branżą internetową i spółkami portfelowymi Grupy MCI. Jest absolwentem Solvay Business School w Brukseli.

 • Illya Kondratyuk

  Illya Kondratyuk

  client partner CEE Facebook

  Odpowiedzialny za strategię i rozwój sprzedaży reklamy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Doradza największym reklamodawcom z Polski i innych krajów regionu, w jaki sposób skutecznie budować marki i rozwijać sprzedaż poprzez użycie narzędzi marketingowych Facebooka. W pracy wykorzystuje 12 lat doświadczenia w marketingu i zarządzaniu marką przy wykorzystaniu niestandardowych kanałów komunikacji, które zdobył w McDonald’s oraz Procter & Gamble (w Polsce, w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu oraz w Afryce). Był odpowiedzialny za ponowne wprowadzenie na rynek Polski i regionu marki Old Spice, za co otrzymał nagrodę Effie 2012. Prywatnie śledzi nowe trendy i technologie, podróżuje, czyta książki science fiction i spędza czas z rodziną.

 • Urszula Kuczwalska

  Urszula Kuczwalska

  strategy & insights manager Danone

  Związana z branżą badawczą od 2001 r. – najpierw w AC Nielsen, następnie od 2004 w Danone, gdzie odpowiedzialna jest za prowadzenie projektów badawczych oraz przekładanie ich wyników na decyzje biznesowe. W ciągu 10 lat pracy dla Danone współtworzyła strategie komunikacyjne oraz produktowe dla wszystkich marek Danone.

 • Małgorzata Machnicka

  Małgorzata Machnicka

  category team lead Dunnhumby

  W ramach struktur Dunnhumby od początku działalności firmy w Polsce (2009) rozwija współpracę z wiodącymi producentami FMCG oraz Tesco Commercial w zakresie poznania i wykorzystania wiedzy o zachowaniach kupujących m.in. do projektów zarządzania kategorią, budowania lojalności i akcji marketingowych. Wcześniej w PMR jako autor i redaktor raportów branżowych zajmowała się analizą rynku handlu detalicznego Polski i Europy Środkowej.

 • Piotr Morkowski

  Piotr Morkowski

  CEO Saatchi & Saatchi Polska I dyrektor generalny Interactive Solutions

  W 2008 r. zapoczątkował strategiczne partnerstwo pomiędzy Interactive Solutions a Saatchi & Saatchi Polska, co doprowadziło do tego, że w 2013 r. Interactive Solutions stała się digitalową agencją kreatywną nr 1 w Polsce, a sukces ten spowodował powielenie tego modelu biznesowego w innych biurach Saatchi & Saatchi w Europie.[br]Ma ponad 10 lat doświadczenia w komunikacji digitalowej, jest odpowiedzialny za ciągły rozwój agencji jako osoba współzarządzająca strategią i jednostkami biznesowymi.[br]Pracował z największymi globalnymi reklamodawcami (w tym dla największego z nich – firmy Procter & Gamble), dostarczając realizacje digitalowe w ponad 20 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 • Bartosz Osiński

  Bartosz Osiński

  business development manager, GfK Polonia

  Badaniami rynku i opinii zajmuje się ponad 15 lat. Od 10 lat pracuje w GfK, gdzie prowadził projekty związane z badaniami mediów. Prowadzi nowy projekt pomiaru cross-mediów i zakupów: Media Efficiency Panel. Analizuje efektywność reklamową marek, jej wpływ na sprzedaż i rozwój bazy klientów.

 • Daria Rybińska

  Daria Rybińska

  category insight director Dunnhumby

  Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz University of Paisley (Szkocja). Ukończyła również studia podyplomowe Psychologia reklamy na UW. Od 2012 r. w Dunnhumby, obecnie odpowiedzialna za realizację projektów z największymi dostawcami GRNF, m.in. P&G, Reckitt Benckiser, Colgate, Nivea, Henkel, Mars, Nutricia bazujących na customer insight mających na celu budowanie lojalności do marek i detalisty. Ma doświadczenie marketingowe w branży energetycznej oraz sektorze B2B. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii marki PKP Energetyka, programu relacyjnego dla klientów B2B oraz zbudowanie strategii CSR.

 • Agnieszka Sora

  Agnieszka Sora

  dyrektor zarządzająca GfK Polonia

  Ekonomistka i marketingowiec z 23-letnim doświadczeniem w badaniach rynku, konsultingu, jak również w zagadnieniach związanych z marketingiem i zarządzaniem. Od 1996 r. dyrektor zarządzająca i członek zarządu GfK Polonia, odpowiedzialna za rozwój całej firmy. Od kwietnia 2014 r. sub regional manager Eastern Europe dla sektora badań consumer experiences. [br]Doświadczenia marketingowe zdobywała w Nestle (1993-1996), gdzie wprowadziła na rynek polski Nescafe and Nesquik, a także serwis konsumencki Nestle/Winiary.[br]W latach 2008-2009 GfK global shopper team manager. Przez wiele lat pełniła funkcję przedstawiciela ESOMAR w Polsce, obecnie członek ESOMAR Disciplinary Committee. Członek zarządu OFBOR. Prelegentka licznych konferencji i autorka wielu publikacji, wykładowca na różnych uczelniach.

 • Rafał Wyszyński

  Rafał Wyszyński

  insights & analytics director Starcom MediaVest Group

  Dyrektor agencji analityczno-badawczej Quest działającej w grupie Starcom MediaVest w Polsce. Ma ponad 10 lat doświadczenia w obszarze badań i analiz marketingowych. Jest jedną z najbardziej doświadczonych osób na polskim rynku w obszarze wykorzystania metod statystycznych do maksymalizacji zwrotów z inwestycji marketingowych. Prowadził liczne projekty w Polsce i za granicą. Był też dyrektorem polskiego oddziału BrandScience, analitycznej struktury Omnicom Media Group na świecie. Jest absolwentem kierunku Informatyka i Ekonometria na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Metody Statystyczne w Biznesie pod patronatem SAS Institute również na WNE UW.

 • Konferencję poprowadzi:

 • Piotr Pokrzywa

  Piotr Pokrzywa

  redaktor naczelny miesięcznika „Media & Marketing Polska”

 • Panel dyskusyjny poprowadzi:

 • Tomasz Wygnański

  Tomasz Wygnański

  zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Media & Marketing Polska”

VFP Communication MMP24 Horizont MMP vfp
Shopper 3.0 - Od ekranu do sklepowej półki Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 projekt i realizacja: VFP Communications