"Cyfrowa kobieta – pokusa marketingu"

prelegenci i paneliści

 • Katarzyna Cieślik-Klima

  Katarzyna Cieślik-Klima

  dyrektor zarządzający sieci reklamowej Glossy Media, należącej do Agory.

  Przygodę zawodową w mediach rozpoczęła po wygraniu konkursu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą“ i PricewaterhouseCoopers - „Grasz o staż“. Doświadczenie zdobywała m.in w dziale PR i marketingu Gazeta.pl, potem w sprzedaży jako key account manager ds. klientów zagranicznych. W Glossy Media zarządza kilkuosobowym zespołem, realizuje kampanie reklamowe dla kluczowych klientów branży kobiecej. Autorka artykułów dot. marketingu skierowanego do kobiet, wykładowca Centrum Kształcenia Podyplomowego na Uczelni Łazarskiego (e-marketing), członek grupy roboczej „Brand advertising“ w ramach IAB Polska.

 • Katarzyna Czarnecka

  Katarzyna Czarnecka

  senior account executive 180heartbeats + Jung v. Matt

  Od ponad 7 lat zajmuje się koordynacją projektów – początkowo kulturalnych i edukacyjnych, a od 4 lat stricte marketingowych (odpowiadała m.in. za marketing i PR sieci restauracji ze zdrową żywnością). Od 2013 roku w agencji 180heartbeats + Jung v. Matt prowadzi zespół, który obsługuje marki kobiece z kategorii FMCG, czuwając nad każdym szczegółem od strategii komunikacji po eCRM i content w serwisach www. Prywatnie fanka sztuki współczesnej.

 • Michał Juda

  Michał Juda

  współzałożyciel platformy Showroom, największej w Polsce
  e-commercowej platformy dla niezależnych marek modowych.

  Jest odpowiedzialny za technologię oraz finanse spółki, nadzoruje też działania związane z marketingiem online. Zanim powstał Showroom, pracował w firmie konsultingowej w Holandii oraz współprowadził agencję kreatywną Filemon & Baucis.

 • Lidia Kłosowska

  Lidia Kłosowska

  Ma ponad 17-letnie doświadczenie w zarządzaniu kompleksowymi projektami z obszarów marketingu i sprzedaży na stanowiskach dyrektora marketingu i trade marketingu - w sektorach produktów sensytywnych w korporacjach międzynarodowych. W ostatnich latach była odpowiedzialna w międzynarodowym koncernie francuskim za komunikację i PR korporacyjny, strategię CSR oraz za dział wspierający marketing w obszarach edukacji na temat produktów i sponsoringu jako dyrektor ds. komunikacji. Ma duże doświadczenie w budowaniu silnych i zmotywowanych zespołów, a także w budowaniu marek z różnych segmentów – od ekonomicznego po de luxe.

  Po rozstaniu z korporacją w 2012 roku założyła start-up Luks Pomada i pod tą nazwą rozwija markę produktów naturalnych, delikatesowych z półki premium. Obecnie w swojej ofercie ma 13 unikalnych produktów z kategorii czatni i konfitur stworzonych na bazie autorskich receptur i rozwija skalę działań dystrybucyjnych na całą Polskę i na eksport.

  W między czasie prowadziła niezależne projekty konsultingowe, jak na przykład pełnienie przez prawie 9 miesięcy roli dyrektora PR i IR oraz marketingu B2B w spółce giełdowej z sektora IT, w której budowała nową strukturę działu, strategię marketingu B2B oraz komunikacji, a także zarządzała wszystkimi działaniami komunikacyjnymi oraz kryzysowymi spółki.

 • Katarzyna Kolanowska

  Katarzyna Kolanowska

  dyrektor wydawnicza czasopism i prasy bezpłatnej Agora SA

  W Agorze od połowy 1991 roku, najpierw zatrudniona na stanowisku sekretarki w dziale zagranicznym, potem zajmowała się współpracą z oddziałami lokalnymi i promocją czytelniczą w „Gazecie Stołecznej”. Od 1999 roku zastępca kierownika działu promocji „Gazety Wyborczej”, a od 2003 roku kierownik działów: obsługi klienta i zewnętrznych biur ogłoszeń. W kwietniu 2006 roku objęła stanowisko dyrektora działu sprzedaży regionu centrum, w czerwcu 2006 szefa promocji, a w czerwcu 2009 roku dyrektora marketingu „Gazety Wyborczej”. Od stycznia 2011 roku pełniła funkcję dyrektor wydawniczej „Gazety Wyborczej”, odpowiadając za marketing, działy wydawnicze i procesy cyfryzacyjne. Od marca 2013 roku na stanowisku dyrektor wydawniczej „Gazety Wyborczej” i czasopism odpowiada za czasopisma wydawane przez „Agorę” i ich serwisy internetowe, ofertę cyfrową czasopism i „Gazety Wyborczej”, marketing, kolportaż i fotograficzne centrum kompetencyjne.

  Urodziła się w 1972 roku. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła program „Leaders” dla manadżerów z branży prasowej w Scandinavian International Management Institute w Kopenhadze. Jest trenerką biznesu.

 • Patrycja Matul

  Patrycja Matul

  agency partner CEE Facebook

  Odpowiada za współpracę z domami mediowymi w regionie środkowo-wschodniej Europy. Wcześniej rozwijała agencję Upcast w Londynie na stanowisku international business development directora.
  Na rynku lokalnym zdobywała doświadczenie, pracując m.in. dla Agory, w której przez ponad 7 lat uczestniczyła m.in. w tworzeniu i wprowadzeniu na rynek marki Wyborcza.biz, była brand managerem Wyborcza.pl. W SearchLab na stanowisku business development managera odpowiadała za rozwój agencji, pozyskiwanie kluczowych partnerów. Stworzyła i zarządzała grupą SociAll.
  W Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społeczna Psychologia Informatyki i Komunikacji ukończyła specjalizacje z human computer interaction oraz komunikacji wizualnej.

 • Iwona Piwek

  Iwona Piwek

  Google branding solutions & innovations CEE

  Jeden z pierwszych pracowników Google w Polsce. Przez siedem lat w roli industry managera miała pod opieką największych klientów z branży FMCG. Od połowy 2013 roku jest odpowiedzialna za strategię sprzedaży produktów reklamowych Google skierowanych do sektora brandingowego w regionie CEE. Humanistka z wykształcenia, mediowiec z wyboru, doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w Starcomie i Discovery Media. Dzisiaj większość jej czasu pracy zajmuje YouTube. Prywatnie interesuje ją zdrowy styl odżywiania oraz własnoręczne wytwarzanie kosmetyków.

 • Monika Przybysz

  Monika Przybysz

  Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

  Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie public relations w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Ma prawie 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach farmaceutycznych, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż i promocję produktów medycznych. Od ponad 3 lat w Present-Service Polska jako kierownik działu sprzedaży odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynku.
  Prywatnie mama Mai i Mateusza oraz aktywna wielbicielka piłki siatkowej.

 • Szymon Śliwiński

  Szymon Śliwiński

  media knowledge manager Quest

  Od 6 lat odpowiedzialny za badania i analizy z obszaru konsument – media w agencji analityczno-badawczej Quest działającej przy Starcom MediaVest Group.

 • Jasiek Stasz

  Jasiek Stasz

  współzałożyciel platformy Showroom

  jest współzałożycielem Showroomu (showroom.pl), największej w Polsce e-commercowej platformy dla niezależnych marek z branży mody. Odpowiada za zarządzanie zespołem sprzedaży oraz budowanie relacji i obsługę klienta, nadzoruje działania z zakresu PR i marketingu offline.

 • Dariusz Winkler

  Dariusz Winkler

  Założyciel i właściciel Present-Service Polska

  Założyciel i właściciel Present-Service Polska, firmy marketingu bezpośredniego, należącej do międzynarodowej grupy Present-Service Direkt Marketing. Absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego oraz programu MBA Uniwersytetu w Atlancie, USA. W latach 80. pracował w Instytucie Badania Rynku GfK w Wiedniu, prowadząc badania postaw i zachowań konsumentów. Od początku 1992 r. zarządzał Present-Service Polska, pionierem marketingu bezpośredniego na naszym rynku, w szczególności w zakresie generowania baz danych oraz programów skierowanych do młodych mam i rodzin z dziećmi. Prelegent na Mailingstage w Norymberdze oraz na konferencjach marketingu bezpośredniego w Moskwie, Kijowie i w Wiedniu. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu SMB. Był wiceprezesem zarządu w dwóch kadencjach. Obecnie jest członkiem Komisji Rewizyjnej SMB. Główne zainteresowania to marketing, demografia i historia.

 • Borys Wróbel

  Borys Wróbel

  CEO Redmobile & 1APP.

  Ekspert i weteran marketingu mobilnego – z sukcesem buduje marki na małym ekranie od ponad 8 lat. Obecnie rozwija Redmobile – mobilemarketingową agencję full service, tworzącą strategie i kreacje dla marek w mobilnych mediach, oraz 1APP - mobilny software house wyspecjalizowany w budowie mobilnych rozwiązań dla biznesu. Związany z marketingiem od 13 lat, wcześniej pracował m.in. dla pierwszej polskiej agencji mobilnej – Mobijoy, DougFaberFamily [obecnie Change Integrated] oraz Lowe GGK. Pracował z szeregiem marek takich klientów, jak: Unilever, Kompania Piwowarska, Coca-Cola, Mercedes, BMW, Chipita, Telekomunikacja Polska, PGE, Nestle, T-Mobile.

  Borys jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, członkiem grupy mobile w ramach IAB Polska, aktywnie działa w obszarze mobilnej edukacji polskiego rynku reklamy. Jest mentorem spotkań start-up-owych, prelegentem i członkiem paneli eksperckich na konferencjach poświęconych kreacji oraz komunikacji marek w nowych mediach. Prywatnie fan MTB downhillu, backpacker, od niedawna żeglarz i dumny tata. Pasjonują go sporty motorowe - głównie na PlayStation.

 • Konferencję poprowadzi:


  • Piotr Pokrzywa

   Piotr Pokrzywa

   redaktor naczelny miesięcznika „Media & Marketing Polska"

  • Panel dyskusyjny poprowadzi:


  • Tomasz Wygnański

   Tomasz Wygnański

   zastępca redaktora naczelnego miesięcznika "Media & Marketing Polska"

   

   

   

Już wkrótce ogłosimy kolejnych wykładowców i panelistów.
VFP Communication Glossy Media MMP24 merci Goldbach Radio PIN Sukces pisany szminką prekursorki Horizont Ego Gaga Senator MMP vfp
Cyfrowa kobieta – pokusa marketingu Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 projekt i realizacja: VFP Communications